SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

71.23  s DPH

Technológia SFP modulu:10 Gbps

Rozhranie tlače:SFP+

Typ vlákna:Singlemode

Skladom už iba 2

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC simplex konektor, WDM TX1270/RX1330nm SM, 10km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

71.23  s DPH

Katalógové číslo: 1017318 Kategórie: , , Značka:

📷 Zobraziť viac obrázkov

 

Záruka

24 Měsíc(ů)

Číslo dielu

XL-MTB-LA10W2733

Produktový ID

1508407

Kód

1017318

Recyklačný poplatok

0.10 €

Autorský poplatok

0.00 €

EAN

1017318