UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

47.31  s DPH

Technológia SFP modulu:10 Gbps

Rozhranie tlače:SFP+

Typ vlákna:Multimode

Na sklade

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

47.31  s DPH

Katalógové číslo: 1015791 Kategórie: , , Značka:

📷 Zobraziť viac obrázkov

 

Záruka

24 Měsíc(ů)

Číslo dielu

UF-MM-10G

Produktový ID

659855

Kód

1015791

Recyklačný poplatok

0.20 €

Autorský poplatok

0.00 €

EAN

8103540259142